Ana Sayfa / Pratik Bilgiler / Koltuk Yıkama İşlemleri

Koltuk Yıkama İşlemleri

Koltuklarımızın yıkanma zamanının geldiğini aslında her zaman görünümlerinden anlamak kolay değildir. Mistem Temizlik koltuk yıkama olarak konuya duyarlı olup, belirlediğiniz bir periyot dahilinde bu işlemi yaptırmaktan kaçınmamanızı öneriyoruz. Zamanla koltuklarımızda tabakalaşan kirler ve üreyen bakteriler sağlığımızı fazlasıyla tehdit eder durumdalar.
Mistem Temizlik koltuk yıkama olarak koltuklarınızı yıkatırken konusunda deneyimli bir ekibe işinizi teslim etmenizi öneriyoruz. Zira koltuk yıkama hem deneyimli personel tarafından yapılmalı ve hem de uygun ekipmanlar kullanılmalıdır. Mistem Temizlik koltuk yıkama da koltuklarınız sulu sistemle yıkanmaktadır. Bu özel bir aparat sayesinde gerçekleşen bir işlemdir.

Makinenin haznesi su ile doldurulur. Kumaşın cinsi de göz önünde tutularak uygun deterjanlar eklenir. Koltukların yıkanması konusunda deterjan seçimi çok önemli bir konudur. Her cins leke çıkarıcı her tip kumaşta kullanılamaz haliyle. Bu nedenle deterjan konusunda hem tecrübeli ve hem de dikkatli olmak gereklidir. Mistem Temizlik koltuk yıkama deterjan konusunda gerekli bilgi ve tecrübeye sahiptir. Makinedeki su koltuğa verilir. Bu işlemde miktarın ayarlanması çok önemlidir. Leke profili de göz önünde bulundurulmak üzere belirli bir süre beklenir. Bu bekleyiş, lekelerin yumuşaması ve kumaş dokusuna işlemiş olanların yüzeye çıkması içindir. Antibakteriyel özelliği bulunan bu deterjan aynı zamanda bakteriyel arınmayı da gerçekleştirir.

Bu işlemin akabinde, emiş gücü yüksek olan vakum makinesi ile koltuktaki su ve leke artıkları alınır. Bu makine koltuktaki suyun %90 ını alır. Koltuk üzerindeki lekeler yumuşak fırça ile fırçalanarak tamamen temizlenir. Durulama işlemi de tamamlandıktan sonra havalandırılmaya bırakılır.

Mistem Temizlik koltuk yıkama tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra siz değerli müşterilerimizin memnuniyet olurunu alarak, koltuğunuzu teslim eder.

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Koltuklardan lekeler nasıl çıkartılır ?

Koltuklardan lekeler nasıl çıkartılır ? Koltuk kumaşlarından leke çıkarma en iyi yaptığımız işlerden bir tanesidir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara