Ana Sayfa / İSTANBUL KOLTUK YIKAMA FİYATLAR

İSTANBUL KOLTUK YIKAMA FİYATLAR

Koltuk Yıkama Fiyatları

Firmamız İstanbul koltuk yıkama fiyatları aşağıda sunulmuştur.

Koltuk yıkama fiyatları için otel, cami, cafe, resim kurum ve kuruluşlar toplu yıkama fiyatlarını müşteri temsilcimiz ile görüşüp fiyat teklifi alabilirsiniz.

koltuk yıkama fiyatları

İstanbulKoltuk YıkamaFiyatları 2019
Koltuk YıkamaMindersiz130.00.TL
Koltuk YıkamaMinderli150.00.TL
Çekyat Takımı1 Takım130.00.TL
Çekyat Yıkama1 Adet50.00.TL
Berjer Yıkama1 Adet20.00.TL
Sandalye Yıkama1 Adet6.00.TL
Baza Başlık Yıkama1 Adet25.00.TL
Baza Yıkama1 Adet25.00.TL
Yatak YıkamaTek Kişilik30.00.TL
Yatak YıkamaÇift Kişilik60.00.TL
Puf Yıkama1 Adet20.00.TL
Üçlü Koltuk Yıkama1 Adet50.00.TL
İkili Koltuk Yıkama1 Adet50.00.TL
Yerinde Halı YıkamaM27.00.TL
 

Koltuk Yıkama Fiyat Değişikliği

Elde yoğun bir şekilde silinmiş, yoğun lekeli, süet, nubuk ve özel tasarım koltuklar için fiyat alınması gerekmektedir. Rutin temizleme yılda bir defa yapılması gereken temizliktir. Uzun süre yıkama yaptırılmamış koltuklar temizliği zor olan koltuklardır.
 
Bu yüzden ekstra deterjan kullanımı ve efor gerektirmektedir. Hijyenik olarak temizlik için yılda en az 1 defa koltuk yıkanmalıdır.

Koltuk yıkama fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur olan kumaş yapılarındaki farklılıklardır. Süet koltuklar temizliği en zor koltuklardan dır. Sıran bir yıkama süet koltukların yapısını bozabileceği gibi sizlere büyük maddi zararlar verecektir.

Promosyonlu koltuk yıkama fiyatlarının sunulduğu bir çok firma bulunmaktadır. Bu konuda dikkat edilmeli önemle tavsiye olunur.

Koltuk Yıkama Fiyatları Geçerli İlçeler

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Ara