Ana Sayfa / İstanbul İlçeleri / Ataşehir koltuk yıkama

Ataşehir koltuk yıkama

ATAŞEHİR HALI KOLTUK YIKAMA  

Ataşehir halı ve koltuk yıkama, haftanın 7 günü ve 24 saati hizmetinizdeyiz. Haftanın her günü telefondan bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul halı ve halı yıkama firmamız misyonu kısa vade değil uzun vadede hizmet anlayışına sahip bir firmadır. Yılların vermiş olduğu deneyimlerimiz ile geniş hizmet ağımız ve birinci sınıf kaliteli ürün kullanmamız ve kalifiye elemanlarımız bunların yanındır son sistem manikalarımız ile uygun fiyat hizmetinizdeyiz.

İstanhıl Halı Yıkama firmasının sunmuş olduğu hizmetler halı, koltuk ve perde yıkama hizmetleridir. Bütün ürünleriniz steril fabrika sistemi ile yıkama ve kurutma ortamında yıkanıyor ve kurutuluyor. Ve bizim sistemimizde kesinlikle yerde yıkama yapılmamaktadır, havuz sistemi kullanılmakta olup ve katiyen başkasının halısı ile sizin halınız birlikte yıkanmamaktadır. Müşterilerimize hızlı ve ücretsiz servis ağımız mevcuttur.

İstanbul Halı ve  Yıkama firması olarak ev halılarınızın yıkanması, cami halılarınızın yıkanması, mescit halılarınızın yıkanması, yorgan ve battaniyelerinizin yıkanması, koltuk ve oturma grubu, çekyat, sandalye yıkamalarında kullandığımız şampuanlarımız anti bakteriyel olmakla birlikte kesinlikle kimyasal madde içermemektedir. Kullandığımız şampuanlar alanının en üst düzey şampuanları olup kaliteli ve güvenilirdir.

İstanbul  Halı ve Koltuk Yıkama Ekibi olarak bizlere,

İstanbul  Halı Yıkama ile halılarınız alındıktan tahmini ortalama olarak 4 iş günü içerisinde sizlere teslim edilecektir. Dilerseniz de halılarınız, koltuklarınız, yataklarınız ve sandalyelerin evinizde ya da yerinde yıkayabiliyoruz.

İstanbul halı yıkama olarak koltuk yatak sandalye temizliğinde ise döşeme aralarına kadar yıkayıp tamamen hijyenik hale getiriyoruz ve bunun yanı sıra mobilyalarınızın ahşap bölmelerini de ahşap parlatıcı ile cilalıyoruz. Koltuklarınızın ve sandalyelerinizin kumaşı ne cins olursa olsun zarar vermeden güvenli bir şekilde temizlemekte Ataşehir halı ve koltuk yıkama olarak kesinlikle bizim işimiz. Ataşehir halı yıkama ve koltuk yıkama firmamızın en önemli faktöründe sizlerden aldığımız ürünleri sigorta yaparak koruma altına almaktadır.

Ataşehir  halı ve koltuk yıkama hizmetlerimiz;

 • Halı yıkama
 • Koltuk yıkama
 • Yatak yıkama
 • Araç koltuk temizleme
 • Yerinde hali yıkama
 • Cami mescit hali yıkama
 • Halıfleks yıkama
 • Ofis halı yıkama
 • Otel halı yıkama
 • Granit tezgâh temizleme
 • İdrar kokusu çıkarma

Profesyonel elemanlarımız, son sistem güvenilir teknoloji sistemimiz ve doğa ile dost çevreye zarar vermeyen temizlik maddelerimiz ile birlikte 7 gün 24 saat müşterimize hizmet vermekteyiz. Ataşehir Halı yıkama üstün ve kaliteli hizmeti ile siz müşterilerimizin her zaman hizmetinizdeyiz.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara