Kanepe Yıkama

kanepe yıkama, kanepe temizliğiKanepe Nasıl Yıkanır

Kanepe Yıkama işlemi hassas bir iştir. Kanepe Yıkama 'da kullanılan Kimyasallar ve kullanılan makina Koltuk Yıkama için çok önemlidir. Kanepe Yıkama yapan kişi kanepe kumaşını çok iyi tanıması ve yanlış kimyasal kullanmaması gerekmektedir. Kanepe Yıkama işlemi kullanılan mekana gelip yerinde Kanepe Yıkama hizmeti verilir.

Çalışma Sistemi

Öncelikle müşteriden gelen talep doğrultusunda müşterinin ve Kanepe Yıkama ekiplerinin programına göre randevu verilir. Verilen randevu gününde ve saatinde müşterinin evinde Kanepe Yıkama hizmeti vermek için ekip hazır olur.

Evinizde Yapılan İşlemler

Kanepe Yıkama ekipleri özel sanayi tipi endüstriyel yüksek güçte olan Kanepe Yıkama vakum makinasıyla özel Kanepe yıkama şampuanları ile insan vücudundan yapışan yağ katman arındırıcılarla mikropları dezenfekte ve hijyen veren bitkisel ilaçlarla yıkama 'ya 'başlarlar. Ekipler 2 ila 5 saat arasında yaptıkları çalışma sonrasında kanepenizi kirlerden ve mikroplardan % 100 arındırarak sizin de memnuniyetiniz garantisinde Kanepe Yıkama işlemini tamamlayıp gönül rahatlığı ile teslim ederler.

Koltuk Yıkama Kanepe Yıkama Yatak Yıkama işlemi kullanılan mekanda yapmaktadır.

Koltuk Yıkama 'nın Gerekliliği

Kanepe Yıkama işlemi genellikle Kanepenin dış görünümü kirlenmiş ve artık göze hoş gelmediğinden yada gelen misafirlere karşı hoş bir görüntü sağlamadığı için Kanepe Yıkama 'ya karar verilir. Müşterilerimizin dikkat etmediği bir husus vardır ki..! Kanepelerimiz tam bir mikrop yuvasıdır. Kendi ev halkı veyahut da eve gelen misafirlerimiz birer mikrop taşıyıcı olduğu fark edilmez. Otobüs dolmuş servis araçları vs gibi toplu taşıma araçları kullanırken oturduğumuz o mikrop yuvası olan araç koltuklardan kıyafetlerimize bulaştırarak eve mikrop taşıma işleminin ilk adımı atmış oluyoruz. Eve girdiğimizde günün yorgunluğunu atmak için yemek hazırlanana kadar kendimizi kanepelerimize bırakıyoruz. Üzerimizdeki mikroplar artık evimizdeki kanepelerimizde. Evin Hanımı geliyor kalk o pis kıyafetlerinle kanepeye oturma diyor ama gelen misafirlerine ne yazık ki diyemiyor ..!

Sonrasında Evin küçük prensi yada prensesi uzun süredir dışarıda çıkmıyor ama kış boyu hastalıktan kurtulamıyor diyoruz. Bu çocuk mikrobu nerden kaptı ..!

Koltuk Nasıl Yıkama Yapılır

Başlangıç olarak Kanepe Yıkama işleminde emiş gücü yüksek olan Kanepe Yıkama Makinası ile vakum yapılarak tozları alınır. Kanepe kumaşı tespit edilerek , kumaşın özelliğine göre Kanepe Yıkama Şampuanı seçilir. Daha sonrasında Kanepe Yıkama işlemi başlar. Öncelikle Kanepe Yıkama işleminde özel hazırlanmış karışımlı su ile Kanepe kirlerin yumuşaması için ıslatılır. Tamamen ıslatılan Kanepe Yıkama öncesi bir süre beklenir. Beklenilen bu süre içerisinde kir ve lekelerin büyük bir oranda karışımlı özel hazırlanan su sayesinde temizlenmiş duruma gelir. Son olarak sadece geriye inatçı lekeler kalır. Bir sonraki aşamada bu lekeleri çözmek kalır. Lekenin özelliğine göre leke çıkartıcı seçilir ve kanepe kumaşın cinsine göre leke çıkartıcısı uygulanır. Bekledikten bir süre sonrasında kumaşın dokusuna zarar vermeyecek hassas fırçaların yardımı ile lekeli bölge fırçalanarak lekelerin çıkarılması sağlanır. En son olarak kanepe üzerinde tüm kumaş yüzeye püskürterek su verilip ve emme sistemi ile verilen su kirlerle birlikte çektirilerek yıkanarak hijyenik hale gelmesi sağlanır. Kanepe Yıkama işlemi sonlanan koltuğun son kontrolleri yapılır ve bulunduğu ortam mutlaka havalandırılması gerekmektedir. Tüm mikrop ve kirlerden kurtulan koltuk takımınız gönül rahatlığını ile kullanıma hazırdır.

Kanepe Yıkama işlemi müşterilerin kullandığı mekanlara yapılmaktadır.istanbul kanepe temizliği istanbul kanepe koltuk yıkama garantili yıkamanın tek adresi burada