Anasayfa / Genel / İSTANBUL EYÜP HALI VE KOLTUK YIKAMA

İSTANBUL EYÜP HALI VE KOLTUK YIKAMA

İSTANBUL EYÜP HALI VE KOLTUK YIKAMA

İstanbul’un Eyüp semtin de ve tüm mahallelere ücretsiz servis ve kaliteli temizlik hizmeti ile tam 19 senedir. Eyüp Halı ve Koltuk yıkama olarak hizmet vermekteyiz siz değerli halkımıza. Temizlediğimiz tüm ürünlerinizde kesinlikle garantimiz mevcuttur.

Sizlere önerimiz fiyat listemiz için müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek teferruatlı bilgi sahibi olmanızdır. Çünkü her ürün farklı sistemler ile temizlenir işlemler farklıdır ve dolayısı ile de fiyatlarda farklılık göstermektedir.

Müşteri temsilcilerimiz siz değerli müşterilerimize en doğru fiyatı verir ve daha sonrasında ekstra bir ücretle karşılaşmazsınız. Tabi ki sadece fiyatlar konusunda değil temizlik ve kullanılan ürünler hakkında da müşteri temsilcilerimizden yardım ve bilgi alabilirsiniz.

Eyüp Halı Ve Koltuk Yıkama Firmamız Hizmetleri ;

Eyüp halı ve koltuk yıkama hizmetlerimizden koltuk yıkama işlemlerimiz minderli veya mindersiz olmasına bağlı olarak 30 ila 50 dakika arasında koltuk temizleme işlemi tamamlanır . Koltuklarınızın kumaşına göre hangi sistem temizlik uygun ise temizliği yapılır ve kesinlikle kumaşta renk solması ya da yıpranması gibi sonuçlar oluşmaz.

Kumaş çeşidine göre köpük ve sulu yıkama ya da buharlı temizlik ve vakumlama işlemi yapılır.

Koltuk yıkama işlemi sene de bir yapılmalıdır ama siz sağlık için temizletmek istiyorsanız sekiz ayda bir yıkatabilirsiniz çünkü yıkanan koltuklar en fazla dokuz ay içerisinde dezenfekte etkisini kaybeder. Koltuklarınız yıkandıktan sonra 3 saat ile 14 saat arasında kurur.

Kullandığımız deterjanlarımız Johnson ürünleri olup tamamen anti bakteriyel ve bitkisel ürünlerden oluşmaktadır.

Eyüp halı ve koltuk yıkama alanında uzaman elemanlar ve profesyonel son teknoloji makinalar ile sizlere en hızlı ve garantili temizlik hizmetini sunmaktadır ve tabi ki sadece halı koltuk değildir hizmetlerimiz halı yıkama hizmetimiz eviniz de iş yerinizde yıkandığı gibi cami ve mescit halılarınızda yerinde yıkanır ve halıfleks halılarınızda hizmet alanımızda. Koltuk temizliğinde seccade koltuk ile sınırlı değil sandalye, kanepe , çekyat ,yatak yıkama gibi hizmetlerimizde vardır.

Temizlik profesyonel bir ekip tarafından yapılmadığı zaman yüzeysel temizlik olarak kalır fakat temizliği uzmanına yani Eyüp Halı ve Koltuk Yıkamaya bırakır iseniz emin olun garantili ve hijyenik temizlik evinize gelir . Halı ve koltuklarımız evimizin en çok kirlenen eşyaları zamanında temizlenmezse ve uzman eller tarafından temizlenmez ise zamanla sağlığımızı tehdit eden bakteriler üretmeye başlarlar . Sağlığınızı önemsiyorsanız bizler yanınızdayız unutmayın.

Hakkında admin

Mistem Temizlik

İSTANBUL ESENLER HALI VE KOLTUK YIKAMA FİRMASI

İSTANBUL ESENLER HALI VE KOLTUK YIKAMA FİRMASI Esenler Halı ve Koltuk Yıkama hizmet kalitesi ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara