Anasayfa / Genel / İSTANBUL ESENLER HALI VE KOLTUK YIKAMA FİRMASI

İSTANBUL ESENLER HALI VE KOLTUK YIKAMA FİRMASI

İSTANBUL ESENLER HALI VE KOLTUK YIKAMA FİRMASI

Esenler Halı ve Koltuk Yıkama hizmet kalitesi ile öne çıkan, modern hali ve koltuk yıkama hizmetini müşterilere ulaştıran bir firma olup siz müşterilerimizin beğenisini almak bizler için çok önemli. Tesislerimizde son sistem teknolojik halı yıkama makineleri ile halı ve koltuklarınız da maksimum temizlik elde etmekteyiz kaliteden asla taviz vermeden esenler ilçesinde ve çevresinde halı temizleme ve koltuk temizleme hizmeti vermekteyiz. Üstelik uygun fiyatlar ve kâr oranı ile müşteri memnuniyetine en üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz. Adresimizden alımına halı, koltuk, sandalye, yatak ve perdelerinizi garantili bir şekilde yıkamaktayız. Esenler Halı ve Koltuk yıkama firması olarak en modern halı yıkama fabrikalarından birine sahip olmaktayız halı yıkama makinesi, halı sıkma makinası, toz alma ve hav kabarma makinesi, kurutma odası için ısı makinelerimiz bulunmaktadır.

İstanbul Esenler Halı ve Koltuk Yıkama Firmaları Vermiş Olduğumuz İşlemler

• Halı yıkama; Halı temizliği sağlığımız açısından büyük bir önem taşır. Çünkü hali zeminde bulunan bir eşyadır ve ortamda ki kir, mikrop ve bulaşıcı virüsleri kendi içerisine alır. Bundan dolayı halı temizliğine büyük bir önem verilir.
• Perde temizleme; Evlerinizde alınan mekanizmaları perdelerinizi temizlenip hijyenik bir hale getirildikten sonra evinize teslim yapılır ve tekrar mekanizmasına yerleştirilir. Sizler elinizi bile sürmene temizlik işlemi tamamlanmış olur.
• Koltuk yıkama; Koltuklarınız profesyonel makinelerimiz ile koltuğuna veya kumaşına zarar verilmeden uzman personelimiz tarafından temizlenir ve hijyenik bir hale getirilir.
• Araba koltuk yıkama; Evlerimizde olduğu gibi araba içerisinde ki koltuklarınız da çok fazla kir, toz ve bakteri bulundurmakta. Özel makineleri ile uzman kadromuz ile araba koltuklarınızı da itina ile temizlemekteyiz.
• Yatak yıkama; Evimizde günün yarısını neredeyse yatağınızda geçiririz. Yatağınızda bulunan kirler ya da bakteriler de bizi hasta edebilir. Bu yüzden evde yatak yıkama ya da yerimizde yatak yıkama işlemi sunmaktayız.
• Çekyat/Kanepe yıkama; Ürünlerinize hiçbir zarar verilmeden kumaş dokuların ve mekanizmalarına en ince ayrıntısına kadar temizleyip sizlere göndermekteyiz.

Verdiğimiz hizmetler yukarıda ki gibidir. Bunun yanı sıra sürekli olarak kullandığınız battaniye ve sandalye gibi ürünlerinizi de en ince ayrıntısına kadar temizleyip hijyenik bir hale getirip teslim ediyoruz.

Hakkında admin

Mistem Temizlik

BAYRAMPAŞA HALI VE KOLTUK YIKAMA FİRMASI

BAYRAMPAŞA HALI VE KOLTUK YIKAMA FİRMASI İstanbul Bayrampaşa koltuk yıkama hizmetlerimiz için telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara