Anasayfa / Genel / İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE HALI VE KOLTUK YIKAMA FİRMASI

İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE HALI VE KOLTUK YIKAMA FİRMASI

İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE HALI VE KOLTUK YIKAMA FİRMASI

Büyükçekmece halı koltuk yıkama hizmeti sunan firmamız uzun yıllardır temizlik sektöründe profesyonel hizmet sunar.

Evlerimizin en önemli aksesuarları halılarınızın ve koltuklarımız maalesef çok yoğun kullanılmalarından dolayı aşırı derece de kirlenir. Ama sorun değil Büyükçekmece halı yıkama ve koltuk yıkama itina ile sizleri bu dertten kurtarır.

Kirleri ve lekeleri yok eder.

Ürünleriniz evinizden alınır ve tertemiz size teslim edilir. Modern temizlik hizmetlerimizi ile sağlıklı ve kaliteli hizmet sunmak tek amacımız. Normal halılarınız gibi el dokuma halılarınızın da temizliğinde iddialıyız.

Büyükçekmece halı ve koltuk yıkama en çok önem verdiği nokta bir güvenilirlik ikincisi ise işimize olan titizliğimizdir. Halılarınızın ve koltuklarınız da kesinlikle kimyasal deterjan ve benzeri yıkama ürünleri kullanılmaz. Her çeşit halılarınızın için ayrı ayrı özel temizlik maddeleri kullanılır. Halıları sizin tercih ettiğiniz yerde yıkarız. İsterseniz evinizde, iş yerinizde ya da kendi firmamızda. Koltuk yıkamada da aynı şekilde istediğiniz yerde hizmet veririz.

Özellikle koltuklarınız bakteri tutabilen bir eşyadır. Fakat sorun yok Büyükçekmece hali ve koltuk yıkama ile koltuklarınızı derinlemesine temizleyerek ilk gün ki temiz ve renkleri parlak en önemlisi de bakteriler den kurtulmuş bir şekilde temizliyoruz.

Büyükçekmece Yerinde Temizlik

Firmamızın hizmetleri sadece evinizde ya da iş yerinizde olduğu gibi cami halılarında, mescit halılarında ya da halıfleks halılarınızın yıkanmasında da hizmet verir. Ve sadece hali, koltuk değil yorgan, yatak, yastık ve battaniyelerinizi de itina ile temizliyoruz.

Temizlik hizmeti verirken karbonat kullandığımız için hem çevre sağlığı hem de sizin sağlığınızı koruyoruz. Ve bu hizmetimiz ile temizlik yaptığımız ürünlerinize kimyasal hiçbir zarar verilmiyor. Son teknoloji cihazlarımız ve karbonat mucizesi ile tüm kirleri yüzeye çıkararak içten dışa doğru derinlemesine temizlik sağlıyoruz.

Tabii tek sistemimiz karbonat değil buharlı temizlik sistemimiz ile de kesinlikle kimyasal kullanmadan eşyalarınızı özen ile temizliyoruz. Sağlığınız ve eşyalarınız emin olun bizimle güvende.

Temizlik bizim işimiz ve sağlığınızı önemsiyoruz. İlk gün ki gibi temiz ve doğal temizlik ürünlerimiz ile sağlıklı güvenli temizlik sizin de hakkınız ve biz Büyükçekmece halı ve koltuk yıkama olarak deneyimli ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize bu hizmeti sunuyoruz.

Buhar ve karbonatın gücü ile lekedir ve kirden eser bırakmadan ve ürünlerinizi yıpratmadan ve en önemlisi sizi ağır kimyasal maddelere maruz bırakmadan evinizden iş yerinizden alınan hali, koltuk ya da yat gibi ürünleriniz son teknoloji makinelerimiz ile itinalı bir şekilde temizlenip sizlere teslim edilir.

Hakkında admin

Mistem Temizlik

İSTANBUL ESENLER HALI VE KOLTUK YIKAMA FİRMASI

İSTANBUL ESENLER HALI VE KOLTUK YIKAMA FİRMASI Esenler Halı ve Koltuk Yıkama hizmet kalitesi ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonAra