Anasayfa / Genel / İSTANBUL BEYKOZ HALİ VE KOLTUK YIKAMA FİRMASI

İSTANBUL BEYKOZ HALİ VE KOLTUK YIKAMA FİRMASI

İSTANBUL BEYKOZ HALI VE KOLTUK YIKAMA FİRMASI

Beykoz halı koltuk yıkama firmamız kurulduğu yıldan bu yana Beykoz da hizmet vermeye başlamıştır ve hizmet vermeye hala devam etmektedir.

Beykoz halı ve koltuk yıkama firmamızın müşteriye verdiği değer yıkama ve temizleme işlemlerine verdiği özen sayesinde hızla büyüyüp Beykoz da en çok tercih edilen halı yıkama ve koltuk yıkama fabrikası haline gelmiş bulunmakta.

Beykoz halı yıkama firmaları merdiven altı ve otomasyon yıkamalarına kesinlikle benzemez. Tamamen fabrikasyon ve son derece sistematik makinelerimizde özel şampuanlar ve leke çıkarıcılar ile yıkama işlemine tabi tutulur.

Halı ve koltuklarınızın kumaş cinsine göre ve kumaş cinsine göre ve kumaş kalitesine göre şampuanlar ile yıkanır.

Beykoz Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

• Halı yıkama; Her tüy ve iplik yapısına uygun sistem kullanılmaktadır. Halılar zarar görmeden hijyenik hale getirilir. Halılar önce tozlarından ayrıldıktan sonra şampuanlama ve yıkama işlemi uygulanır. Halılarınızın türüne göre sıkma sistemlerinde sıkıldıkça sonra oldukça geniş bir alanda kuruma işlemine alınır.

• Yorgan yıkama; Kir, toz ve bakteriler den arındırıldıktan sonra temizlenip arıtma işlemi uygulanır. Yorgan yıkamanın önemi ise yorganlar belli bir zamandan sonra kir, toz ve toz atarlar açısından çok kötü hale gelebilir. Bu yüzden düzenli bir şekilde yorgan yıkamaya, yıkamaya dikkat etmelisiniz.

• Beykoz Koltuk yıkama; Sürekli olarak kullanmış olduğumuz koltuklar zaman içerisinde gözle göremediğimiz tozlar, akar denilen parazitler canlıların üremesi ne neden olur. Bu parazitler özellikle aştık hastaları için oldukça zararlıdır. Halı yıkama işlemimizde önce koltuklarınız ıslatıyor ve güçlü vakumlama makineleri ile şu çekilir. Bu işlem birkaç sefer tekrarlanır. Tozlar tamamen arındıktan sonra koltuklarınız parfümlerin.

• Yerinde halı yıkama; Özel yıkama makineleri, buharlı ve vakumlu yıkamanın yani sıra özel kurutma sistemleri ile evinizde kullandığınız her bir eşyanız gözünüzün önünde temiz bir hale getiriliyor.

• Yatak yıkama; Yatak yıkama şampuanları kullanılarak kır ve lekelerin ortadan kaybolması sağlandıktan sonra vakumlama işlemi sağlanır. Şampuan çıktıktan sonra kuruma işlemine alınır.

• Stor ve zebra perde yıkama; 45 dereceye kadar sıcaklıklarda perdenin yıkanır ve bu işlem bitene kadar ve perdenin kuruyana kadar ne hava ile ne de elle hiçbir temas bulunmaz.

Hakkında admin

Mistem Temizlik

İSTANBUL ESENLER HALI VE KOLTUK YIKAMA FİRMASI

İSTANBUL ESENLER HALI VE KOLTUK YIKAMA FİRMASI Esenler Halı ve Koltuk Yıkama hizmet kalitesi ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonAra