Anasayfa / Genel / İSTANBUL BEŞİKTAŞ HALI VE KOLTUK YIKAMA FİRMASI

İSTANBUL BEŞİKTAŞ HALI VE KOLTUK YIKAMA FİRMASI

İSTANBUL BEŞİKTAŞ HALI VE KOLTUK YIKAMA FİRMASI

Beşiktaş halı ve koltuk yıkama ekibi olarak bizlere telefondan ulaşabilirsiniz. Beşiktaş halı ve koltuk yıkama olarak halı koltuk ve perde yıkama işlemeleri yapmaktayız. Koltuklarınız evlerimizde en çok kullandığımız ve kesinlikle vazgeçilmezimiz olan eşyalarımızdandır .

Koltuklarımızın temizliğinde evde yaptığımız temizlik işlemleri kesinlikle yeterli değildir. Tam anlamı ile temizlenmeli için profesyonel temizlik malzemeleri ile yıkanlar şarttır.

Ev hainlerinin evlerde yaptığı temizlik yüzeysel olduğu için tam anlamı ile bakterilerden kurtulamazsınız çünkü sizlerin yaptığı amatör temizlik yüzeysel olduğu için bakteriler daha da derinlere inerek zamanla ciddi risk oluşturma ihtimali vardır ve sağlığımı kötü etkiler.

Bizlerin yaptığı profesyonel temizlik ile asıl amaç koltuklarında yerleşen bakteriler den tamamen kurtulmamız sağlar. Koltuklarında türüne bu bakterilere maytap adı verilir.

Bu mayt isimli böcekler koltuklarınız da biriken kitler ile beslenir ve yeterli temizlik yapılmadığı zaman koltuklarında ki yaşamlarını sürdürmeye devam etmektedirler.

Beşiktaş halı ve koltuk yıkamanın sunduğu temizlik hizmeti sayesinde hem koltuklarınız da ki ve lekelerden hem de bu mayt gibi zararlı canlılardan tamamen kurulmuş olursunuz.

Beşiktaş halı ve koltuk yıkama ile koltuk yıkama işlemi nasıl yapılır;

Senelerin verdiği tecrübelerimiz ve profesyonel Amerikan ithal edilmiş ekipmanlarının ile sizlere hizmet sanmaktayız. Koltuk yıkamada ki hizmetlerimizi size şöyle anlatım;

• Birinci adım temizlenecek koltuğun tozları ve kirleri özel vakumlu makinelerimiz ile alınır.
• İkinci adım ise koltuklar ıslatılır ve özel şampuanlar kullanılarak fırçalama işine başlanır.
• Üçüncü adımda ise fırlama işlemi bittikten sonra vakum makinelerimiz ile tüm kirli şu çekilir
• Dördüncü adımda ise koltuklarınız itina ile durulanır körlerin den tamamen kurtulur vakum makinası ile tüm suyu çekilerek koltuklarınızı kuruması sağlanır.

Nelere hizmet veriyoruz;

İstanbul halı ve koltuk yıkama firması olarak vermiş olduğumuz hizmetler sadece koltuk yıkama ile sınırlı değildir. Haftanın 7 günü sizlere temizlik hizmeti sunmaktayız bizim için müşteri memnuniyeti kazanacağımız paradan daha ön planda gelir ve en kaliteli hizmetler ile %100 temizlik hizmeti verme amacındayız. Hem ucuz hem de kaliteli hizmet vermek bizim misyonumuzdur.

Verdiğimiz hizmetler;

• Evde koltuk yıkama ve ücretsiz servislerimiz ile firmamızda koltuk yıkama
• Oto halı ve koltuk yıkama
• Yerinde halı yıkama ve ayriyeten yerimizde ücretsiz servis ile halı yıkama
• Halıfleks yıkama
• Cami ve mescit halısı yıkama
• Çekyat yıkama
• Sandalye yıkama
• Stor perde yıkama
• Yatak yıkama, yataklarının istediğiniz saatte alınır ve istediğiniz saatte evinizde olur.

Beşiktaş halı ve koltuk yıkama, senenin her gün ve 24 saat yaz kış demeden sizlere hizmet vermekteyiz. Bayram tatillerinde ve resmî tatillerde de çalışmaktayız. Müşterilerimizin mağdur olmaması bizler için çok önemli. Beşiktaş ilçemizin her semtine istediğiniz saat ve tarihte servislerimiz mevcuttur.

Hakkında admin

Mistem Temizlik

İSTANBUL ESENLER HALI VE KOLTUK YIKAMA FİRMASI

İSTANBUL ESENLER HALI VE KOLTUK YIKAMA FİRMASI Esenler Halı ve Koltuk Yıkama hizmet kalitesi ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara