Anasayfa / Genel / BAYRAMPAŞA HALI VE KOLTUK YIKAMA FİRMASI

BAYRAMPAŞA HALI VE KOLTUK YIKAMA FİRMASI

BAYRAMPAŞA HALI VE KOLTUK YIKAMA FİRMASI

İstanbul Bayrampaşa koltuk yıkama hizmetlerimiz için telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Halılarının koltuklarınızı kanepe ve sandalyelerinizi bunların yanı sıra yataklarınızı %100 hijyen ve lekesiz temizlik garantisi vererek evlerinizde ve firmamızda servis araçlarımızla alarak yıkama ve temizleme hizmeti veriyoruz.

Bayrampaşa hali ve koltuk yıkama firmamızın amacı sadece yıkama ve temizleme işlemi değil ürünlerinde %100 hijyen sağlamaktır. Yılın 12 ayı tamamen hizmete açığız. Son teknoloji ekipmanlarımızın ile kışın da temizlik yaptığımız ürünlerin kurumaya durumu söz konuş değildir.

Çalışan hanımlar sizleri de düşündük hafta sonu da yıkama ve temizleme hizmeti sunuyoruz. Bayrampaşa hali ve koltuk yıkama 18 senedir işinin başında bulunmaktadır ve temizlik işlerinin her çeşidini ve her yöntemini uygulamaktadır. Alanımızda uzmanlık sağlamaktadır.

Bayrampaşa Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetleri

• Yerinde ve evlerinize de koltuk temizleme
• Kanepe yıkama
• Yatak yıkama
• Koltuk temizleme de sizlere şampuan temin etmekte.
• Halı, cami halısı ve mescit halısı yerinde ve yerimizde yıkama ve sunuda bildirelim çekyat kanepe ve koltuk yıkama hizmetlerimiz 24 saat sürekli yapılmakta.
Ve sizlere sadece temizlik alanında değil bilgi alanında da hizmet veriyoruz.

Halı yıkama tesislerimiz merak ederseniz eğer online sayfamızdan hali yıkama tesislerimiz görüntüleyebilir ve inceleyebilirsiniz.

Halılarının ve koltuklarınız profesyonel kadromuz tarafından anti bakteriyel şampuanlar ile son sistem otomatik hali yıkama makinelerimiz ile tertemiz ve hijyenik
bir şekilde yıkanmaktadır.

Herkes hali yıkayabilir fakat önemli olan verdiğiniz u ret karşılığında firmamızın sizlere garantili bir hizmet sunmasıdır. Kalitesiz temizlik ürünleri ile ve yapılan yanlış uyulama ile halılarınızın ve koltuklarınızı hem rengi solar hem de körlerin dibe çökmesi ile kirlerden kurtulamaz ve ürünlerinizin ömrünü kısalmasına sebep olur.

Eğer bizi seçer iseniz temizlik yaptığımız ürünleriniz ilk gün ki canlılığını korur ve yıpranma olamaz.

Bu iş tecrübe gerektiren bir iştir. Siz siz olun hali yıkama ya da koltuk temizleme yaptıracağınız firmalara da mutlaka bazı kriterleri sorgulayın. Mesela personel sayısı ücretsiz servis imkânı tesis donanımların özellikle sorunuz.

Hakkında admin

Mistem Temizlik

İSTANBUL ESENLER HALI VE KOLTUK YIKAMA FİRMASI

İSTANBUL ESENLER HALI VE KOLTUK YIKAMA FİRMASI Esenler Halı ve Koltuk Yıkama hizmet kalitesi ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara