Anasayfa / Genel / BAHÇELİ EVLER HALI VE KOLTUK YIKAMA

BAHÇELİ EVLER HALI VE KOLTUK YIKAMA

BAHÇELİ EVLER HALI VE KOLTUK YIKAMA

Firmamız Bahçeli Evler halı ve koltuk yıkama şubesi ile sizlere uzun yıllardır hizmet sunmaktadır.

Evimizde en çok kullandığımız eşyalardan olan koltuklarımız sürekli kirlenmektedir. Ve temizlenmediği sürece zamanla bu kirler birer bakteri yuvasına dönmektedir. Ciddi anlamda bir temizlik sağlanmamasında evimizin içinde sağlığımızı tehdit etmeye başlar.

Bahçeli evler halı ve koltuk yıkama tam da burada devreye girer. Bahçelievler halı ve koltuk yıkama fiyatları sabittir ve aynı evde iki takım koltuk temizleme yapıldığı zaman fiyatlarda indirimler de uygulanır.

Bunun yanı sıra koltuk ve sandalye temizliklerinde Bahçelievler halkına da bilgi verilmekte. Kendi tecrübelerimizi koltuk nasıl yıkanır veya koltuk yıkanırken ne yapmalı gibi sorularına cevap arayan müşterilerimizi bilgilendirmekteyiz.

Çünkü Bahçelievler halı ve koltuk yıkama olarak kendi alanımızda bu bilgilere ve becerilere kesinlikle sahibiz. Özellikle idrar kaçırma sorunu olan hastalar yaşlılar ve çocuklar gibi bireylerin kullandığı yatakları da itina ile temizlemekteyiz.

Eğer bu konularda bilgi almak ister iseniz kendi temizlik alanımız dışında temizlik dersi konusunda da bizlerden bilgi satın alabilme ihtimaliniz var. Bahçelievler halı ve koltuk yıkama Bahçelievler halkına haftanın 7 gününde hizmet vermekte.

Verdiğimiz hizmetler kesinlikle garanti kapsamı altındadır. Haftanın 7 gün 24 saat hizmet veren Bahçelievler halı ve koltuk yıkama Bahçelievler çevresi ve mahallelerine devamlı servis aracı sağlar ve tamamen ücretsizdir.

Bahçelievler halı ve koltuk yıkama olarak kurulduğumuz andan beri hizmet vermekteyiz. Ve hizmetlerimiz sadece koltuk yıkama ile sınırlı değildir.

Bahçelievler Halı ve Koltuk Yıkamanın Verdiği Hizmetler

• Koltuk kanepe yıkama ( yerinde, yerimizde ve servisimizde ).
• Halıfleks yıkama ( temizleme hizmetini 24 saat kesintisiz vermekteyiz).
• İdrarlı koltuk ve yatak yıkamalarında indirimli fiyatlarımız mevcut.
• Cami ve mescit halıları da yıkamaktayız ( yerinde ve yerimizde).

İşimizi profesyonel olarak temizlik sistemlerimiz en son teknoloji hizmetleri ile siz müşterilerimize sunmaktayız ve halılarınızı, koltuklarınızı, kanepelerinizi, yataklarının, sandalyelerinizi yaz mevsiminde olduğu gibi kışın da kesinlikle garanti çerçevesinde yıkıyoruz kışın kurumaz demeyin emin olun temizlettirdiğiniz ve yıkattığınız bütün ürünlerinizin iki saat içerinde kullanmanızı garanti ederiz. Üstün teknoloji leke çıkarma ekipmanlarının ile lekelerden artık korkmayın. Profesyonel ekibimiz ve son teknoloji makinelerimiz ile lekelere son veriyoruz. İstediğiniz zaman hizmetinizdeyiz.

Hakkında admin

Mistem Temizlik

İSTANBUL ESENLER HALI VE KOLTUK YIKAMA FİRMASI

İSTANBUL ESENLER HALI VE KOLTUK YIKAMA FİRMASI Esenler Halı ve Koltuk Yıkama hizmet kalitesi ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara