Anasayfa / Genel / BAĞCILAR HALI VE KOLTUK YIKAMA

BAĞCILAR HALI VE KOLTUK YIKAMA

BAĞCILAR HALI VE KOLTUK YIKAMA

Bağcılar halı ve koltuk yıkama her semtinde 7 gün 24 saat hizmet veren ve verdiğimiz hizmetleri en uygun fiyata yapan bir firmayız.

Bağcılar halı ve koltuk yıkama olarak tam 18 senedir siz sevgili müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmet sunmak misyonumuzdur.

Bağcılar hali ve koltuk yıkama firmamız yerinde hali yıkama, halıfleks yıkama, cami halısı yıkama ve mescit halısı yıkama hizmetlerimizi 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Ayrıca idrarlı koltuk yıkama ve yatak yıkama hizmetlerimiz de siz müşterilerimize indirim sunmaktayız.

En önemli özelliğimiz ise evinizde hali yıkama, koltuk yıkama, kanepe, çekyat yıkama ve sandalye yıkama hizmetlerimizi garanti kapsamında yapıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için ilk sırada yer almaktadır. Bağcılar halkımıza ayriyeten koltuk yıkama şampuanı da temin etmekteyiz.

%100 hijyen hedefli profesyonel elemanları ve ekibi ile hizmet veren bağcılar halı ve koltuk yıkama firmamızın servisleri hiç abartmıyorum müşterilerimize 10 dakika da servis verebiliyoruz.

Bu temizliği nasıl sunduğumuzu merak eder iseniz siz değerli müşterilerimize temizlik püf noktası gibi eğitim de verebiliriz. 7 gün 24 saat hizmet alabilmek için telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bağcılar Halı ve Koltuk Yıkama Firmamız:

• Anti alerjik temizlik ürünlerimiz ile buharlı uygulama ve özel bir solüsyon olanla köpüklü yıkama ile halı ve koltuk yıkama hizmetini profesyonel ekibimizle sizlere sunmaktayız. Ödemelerinizi

isterseniz nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz.

•Müşteri ihtiyaçlarınız karşılama odaklı en etkin güvenlik ve ekonomik çözümler ile hizmet vermekteyiz.

• Koltuk yıkama, halı yıkama, sandalye yıkama, yatak yıkama ve cami halıları yıkama ile birlikte mescit halıları da dahil yerinde yıkama imkânı sunmakta ve kumaşa zarar vermeyen şampuan ve leke sökücüleri ile sanayi tipi vakumlu koltuk ve hali yıkama makineleri ile derinlemesine temizlik imkânı sunmaktayız.

• Hizmet verdikleri tüm işleri firmaları için referans olarak görme düşüncesi ile çalışıp kaliteli hizmet sunma amaçlı bir firmayız.

• Yılların verdiği tecrübelerine güvenerek temizlikte iddialı bir hizmet sunmaktayız.

• Yerinde Koltuk Yıkama; ev koltukları, araba koltukları, yatak yıkama, sandalye yıkama hizmetlerini sürdürmekteyiz. Ev ve iş yerleriniz de ki koltuk ve hali çeşitlerinizi itina ile yerinde temizleriz.

• Kurulduğunuz yılından beri müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan bir firmayız.

• En iyi hizmeti verme amacı ile temizlik faaliyetlerine devam ediyoruz.

Bağcılar Halı ve Koltuk yıkama, temizlikte %100 müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli insan sağlığına ve çevre sağlığına önem veren uzman personelimiz ile hizmetinizdeyiz.

Hakkında admin

Mistem Temizlik

BAYRAMPAŞA HALI VE KOLTUK YIKAMA FİRMASI

BAYRAMPAŞA HALI VE KOLTUK YIKAMA FİRMASI İstanbul Bayrampaşa koltuk yıkama hizmetlerimiz için telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara